Smyrna Tercüme Bürosu Sıkça Sorulan Sorular

20 yıldan fazla bir sürede edindiğimiz tecrübe ve uygun fiyat ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yoğun iş temposu içerisinde zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden müşterilerimize online çeviri hizmeti sunuyoruz. Ofisimize gelmeden vakit kazanarak tercümelerinizi dijital ortamdan (Whatsapp veya E-mail gibi) teslim edip alabilirsiniz.

Dosyaları gelmeden Whatsapp, mail veya kargo yoluyla gönderebilirsiniz. Kendiniz getirmek isterseniz iletişim sekmesinden adresimizi görebilirsiniz.

Smyrna Tercüme Bürosu, noter ve apostil onaylı tercüme hizmetini sizler için ek hizmet bedeli karşılığında yapmaktadır. Ayrıca noterler sayfa başına sizden ekstra bir ücret istemektedirler. Noterler, çevrilen metnin kaç sayfa olduğuna, yoğunluğuna ve bunun gibi kriterlere bakarak ücret belirlemektedirler. Tercüme edilen belgeler, müşterinin tercihine göre çeşitli yöntemlerle teslim edilir. Elektronik olarak (E-posta veya Whatsapp gibi) veya kargo yoluyla fiziksel olarak teslimat yapılabilmektedir. Müşterilerimiz, tercüme belgelerini istedikleri şekilde teslim alabilirler.

Bu süreçte dil bilgisi, anlam, tutarlılık ve doğruluk gibi kriterler titizlikle incelenir. Ayrıca, kullanılan terimlerin ve terminolojinin doğru kullanımı, format ve stil uyumu da kontrol edilir. Müşteri talepleri ve spesifik gereksinimler doğrultusunda kalite kontrol süreci yapılmaktadır. Smyrna Tercüme Bürosu olarak amacımız, müşterilerimize yüksek kalitede tercüme hizmeti sunmaktır ve kalite kontrol sürecimiz, bu hedefe ulaşmamıza yardımcı olmaktadır.

Smyrna Tercüme Bürosu olarak tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz.

Smyrna Tercüme Bürosu olarak genellikle tercümeleri çeşitli faktörlere göre fiyatlandırıyoruz. Bunlar arasında kaynak metnin uzunluğu, hedef dil, tercüme konusu, teslimat süresi(aciliyet) ve talep edilen hizmetin türü gibi faktörler bulunabilir. Belgelerinizi görmeden, fiyat değişikliği kesinlikle olabileceği için hiçbir tercüme ofisi fiyat vermemelidir. Ayrıca rakip analizi de yaparak en uygun fiyatlandırmayı 20 yıldan fazla süredir sizler için yapmaktayız.

Havale veya nakit ile ödeme yapabilirsiniz.

Bizlere bu durumu ilettiğiniz takdirde gerekli düzeltmeleri/değiştirmeleri yapıp ek bir ücret almadan sizlere teslim ediyoruz.

Tercümanlarımızın müsaitlik durumuna göre ve basit belgelerin çevirisi yapılacaksa genelde ek bir ücret almadan acil çeviri hizmeti veriyoruz.