tercüme hizmeti

Tercüme Bürosu

1472 Sok. No:24 Zeynep Hanım Apt. K:2 D:4 Alsancak İzmir

7-24 Tercüme

Hızlı ve etkili tercüme
Profesyonel hizmet

Kurumsal
Firmamız Hakkında

SMYRNA İzmir Yeminli, Noter Tasdikli Tercüme Bürosu olarak, konusunda uzman, yüksek dil bilgisine sahip, deneyimli, kaliteli ve profesyonel kadromuz ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen firmamız,  profesyonel çeviri bürosu olarak siz değerli müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetini kazanmak için hizmete girmiş bulunmaktayız. 

Gerek küreselleşen dünyada firmalar ve bireyler için sunduğumuz özel çözümlerle, gerekse resmi evraklarınız için noter onaylı ve yeminli tercüme hizmetlerimizle aldığımız sorumluluğun bilicinde olarak SMYRNA Tercüme Bürosu tercümanları olarak tüm dillerde ihtiyaçlarınıza hızlı, doğru ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Kaliteli ve zamanında hizmet ilkemiz, tecrübemiz, kaliteli ve doğru iş yapma anlayışımız, maliyet etkin çözüm önerilerimiz ve müşteri odaklı misyonumuzla hizmetinizdeyiz.

Noter huzurunda, adliyelerde ve olay yerinde her türlü hukuki işlemler ve mahkemelerdeki her türlü yazılı ve sözlü işlemler, Vekaletname, Muvafakatname, Tahkim Kararları, Sözleşmeler ve anlaşmalar, İmza sirküleri, Patent işlemleri, İdari şartname, Dava dosyaları, Kira kontratları, İcra belgeleri, Beyannameler, Alım satım belgeleri, vb. hukuki evraklarınız her dilde tecrübeli çevirmenler tarafından tercüme edilmektedir.

Tıbbi makaleler, raporlar ve belgeler, Tıp alanındaki tezler, sunumlar, özetler ve Epikriz raporu, Tıp alanındaki cihazların kullanım kılavuzları, teknik belgeleri ve dokümanları, İlaçların kullanım rehberleri, prospektüsler ve tanıtım broşürleri, Sağlık sigortası alanındaki tüm belgeler, sözleşmeler ve diğer metinler, Hastane belgeleri ve laboratuvar testleri vb. tıbbi-medikal çeviri ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktayız.

Lisans, yüksek lisans, doktora tezleri, her türlü bilimsel makale ve teorik çalışma notları, araştırma-geliştirme çalışmalarınızın en uygun koşullarda istediğiniz dile büromuzun yetkin çevirmenleri tarafından çevrilmesi akademik tercüme hizmetimiz kapsamındadır. Akademik makale çevirisi, Bitirme tezi ve Rapor çevirisi, Makale özeti çevirisi, Düzetme (proofreading-editing) bu konuda verdiğimiz hizmetlerden bazılarıdır.

Endüstriyel alanlarda en çok ihtiyaç duyulan teknik tercüme hizmetleri, çeşitli ölçeklerde makinelerin ve ürünlerin kullanım kılavuzları, teknik şartnameler, nitelik ve nicelik şartnameleri, kataloglar, talimatnameler, tanıtım materyalleri ve web sayfaları gibi her alanda gereksinim duyulan teknik tercümelerde ve teknik tercümeler kadar zor ve önemli olan terminolojiye hakim yüksek dil becerisi gerektiren muhasebe, belgelendirme, vergilendirme, ekonomi ve finansal anlamda hizmet veren diğer tüm sektörlerde engin deneyime sahip tercümanlar tarafından yapılan finansal tercüme, mali raporlar, yıllık raporlar, banka hesap özetleri, ekonomik ve finansal raporlar, menkul kıymetler, satış broşürleri, finansal analiz, bültenler, bilançolar, finansal makaleler, sunumlar vb. bütün çeviri ihtiyaçlarınızda, konusunda uzman ve yetkin profesyonel kadromuzla ihtiyacınız olan her an yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

15

Yıllık Tecrübe

200 +

Müşteri Portfoyü

2068

Tercüme Edilen Dosya

200 +

Mutlu Müşteri

images

Resmi evraklar için gerekli malzemeler.

Medeni hukuk, ceza hukuku, vergi hukuku, uluslararası hukuk, sigorta hukuku, şirket hukuku, mülk hukuku ve den

Lisans, yüksek lisans, doktora tezleri, her türlü bilimsel makale ve teorik çalışma notları,

Teknik tercüme, metnin içinde geçen kelimelerin sözcük anlamı dışında kullanıldığ

Tıbbi makaleler, raporlar ve belgeler, Tıp alanındaki tezler, sunumlar, özetler ve Epikriz raporu, Tıp alan

Teknik tercümeler kadar zor ve önemli olan terminolojiye hakim yüksek dil becerisi gerektiren muhasebe

Küreselleşen dünyada internet kullanımının önemi her geçen gün artmaktadır. Özel

Ardıl tercüme, refakat tercümanlığı ve nikah tercümanlığı gibi anlık sözlü çe

200+ den fazla müşteri portfoyü

badge

Sizde portfoyümüze katılabilir ve online olarak dosyanızı yükleyebilir ve tercümesini yapabilirsiniz.

Hemen tercüme dosyası gönderein - Tercüme Gönder