16.04.2008

Hoşgeldiniz!!!
Smyrna Tercüme Bürosu olarak bize daha kolay ulaşabilmeniz için web sayfamızı hizmetinize sunuyoruz.

16.04.2008

Web tasarım kampanyası!
Web tasarım kampanyamızı kaçırmayın. Kurumsal web sitesi taleplerinizde arama motoru optimizasyonu (SEO) danışmanlığı ve çalışmaları bedava! Son başvuru 31 Mayıs. Detaylar için iletişime geçiniz.

 SMYRNA Tercüme Bürosu ve personeli, yılların verdiği deneyimle çeviri konusunda uzmanlığını kanıtlamış bir kuruluştur. Son yıllarda yabancı dilin uluslararası ilişkilerdeki önemi dikkate alınırsa, çeviri dalının ne kadar önemli bir uğraş olduğu rahatça anlaşılmaktadır. Fakat bu arada, günümüzün koşulları bu alandaki verilen hizmetin mümkün olduğu kadar süratli yapılması gerektiğini dikkate almalıdır.

Bu nedenle, yeni büromuzda hızlı ve doğru hizmet vermeyi amaç edinerek ve yaklaşık 20 yıllık çeviri deneyimimizi kullanarak sizlere ulaşmayı hedefliyoruz. Gereksinim duyduğunuz hertürlü çeviri konusunda sizlere hizmet vermek bizim için bir gurur kaynağı olacaktır.

İzmir'in çeşitli yerlerinde birçok Noterlik'te yeminli tercüman olarak kaydımız bulunmaktadır. Noter tasdikli veya tasdiksiz belge ve düz metinlerinizi aslına uygun olarak tercüme etmekten memnunluk duyacağız.
Mehmet Balcılar, 1983 yılında 9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fransız Dili Eğitimi Anabilim Dalı (Fransızca Öğretmenliği) mezunudur. Üniversite tahsili sırasında, iki yıl süresince seçmeli ders olarak İngilizce almıştır.1995 - 1999 yılları arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi - Fuar ve Turizm Müdürlüğü'nde (İEF - halen İZFAŞ olarak faaliyet göstermektedir) İngilizce ve Fransızca Tercüman olarak çalışmıştır. Bu arada Amerikan Kültür Merkezi'nin kurslarına katılmıştır. 1989 yılında aktif olarak Ülkesel Turist Rehberliği yapmaya başlamıştır. Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Portekizce ve İtalyanca rehberlik kokartı sahibidir. Halen altı dilde çeviri yapmaktadır.
 
| Smyrna Tercüme Bürosu | İzmir Tercüme | İzmir Tercüme Bürosu | İzmir Çeviri | İzmir Yeminli Tercüme Bürosu |
İspanya Vatandaşlığı | İngilizce Çeviri